Získejte tipy na originální second-hand kostýmy, dekorace i exkluzivní nabídky. Odhlásit se můžete kdykoli.
Najdete nás na adrese
Obchodní dům - Splněný sen
Klatovská 8
34034 Plánice
tel-734303223
- Úvod
- Maškarní kostýmy-second hand
- Pletená čepice s dredy ve stylu Rasta ph5078
Pletená čepice s dredy ve stylu Rasta ph5078
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Pletená čepice s dredy ve stylu Rasta ph5078Není skladem129 Kč/ ks
Tato karnevalová čepice s dredy Rasta je výrazným doplňkem, který okamžitě přitáhne pozornost. Pletená čepice v typických rasta barvách – zelená, žlutá, červená a černá – je doplněna o dlouhé černé dredy, které vytvářejí autentický a zábavný efekt.
Díky pružnému materiálu čepice dobře drží na hlavě a je pohodlná i při delším nošení. Skvěle se hodí jako karnevalový doplněk, na tematické party, festivaly, Halloween, maškarní plesy nebo kostýmové focení. Lze ji kombinovat s kostýmem Rasta, reggae, Jamajčan, hipík nebo festivalový outfit.
Univerzální velikost je vhodná pro děti i dospělé, takže se jedná o praktický doplněk, který využijete opakovaně. Ideální volba pro každého, kdo chce svému převleku dodat styl, barvy a originalitu.
Základní informace
Typ: karnevalová čepice s dredy
Styl: Rasta / reggae / festival
Barvy: zelená, žlutá, červená, černá
Velikost: univerzální
Vhodné pro: děti i dospělé
Použití: karneval, Halloween, party, festivaly
Upozornění k fotografiím:
První fotografie je ilustrační, druhá fotografie zobrazuje reálný nabízený produkt




